Се прикажуваат сите 12 резултати

Органски Маџун

220.00ден
Маџун - 100% природен продукт. Без додатоци на шеќер, адитиви и конзерванси. Природен засладувач кој се произведува од гроздов сок. Го заштитува имунолошкиот систем кај децата но и возрасните го штити вашиот црн дроб.

Органски Маџун со аронија

232.00ден
Органско слатко од аронија засладено со маџун. Богато со антиоксиданси, минерали и фолна киселина ги регулира крвта и притисокот а истовремено го штити имунолошкиот систем и штити од хепатит Б.

Органски Маџун со морков

399.00ден
100% органско слатко од морков засладено со маџун. Богато со витамини и минерали кои содржат антиоксиданти. Помага при анемија, болести на срце и крвни садови и заболувања на бубрези.

Органски Маџун со тиква

221.00ден
Органско слатко од тиква засладено со маџун. Богато со каротеноидни антиоксиданти, витамини и минерали. Го намалува ризикот на малигни заболувања, го намалува ризикот на комплетно слепило кај постарите лица но истовремено го заштитува вашиот имунолошки систем.

Органски путер од бадем

324.00ден
Органски путер од бадеми. Направен од 100% органски бадеми. Одличен за оние кои бројат калории, без додаден шеќер, соја без конзерванси и без палмино масло, адитиви и вештачки бои.

Органски путер од бадем, мед и цимет

324.00ден
Органски путер од бадем мед и цимет. Направен од 100% органски бадем, мед и цимет. Ја подобрува функцијата на целото тело.

Органски путер од лешник

348.00ден
Органски путер од лешници: Направен од 100% органски лешници.Уникатно неодолив, без додаден шеќер, соја, палмино масло, конзерванси, адитиви без вештачки бои. Производот е сертифициран органски.

Органски путер од лешник со какао

348.00ден
Органски путер од лешник со какао: Направен од 100% органски состојки: лешник, какао, мед, рогач.

Органски путер од лешник, какао и чили

348.00ден
Органски путер од лешник, какао и чили. Направено од 100% органски состојки: лешник, какао, мед, рогач и чили.

Органски сок од аронија

97.00ден319.00ден
Органски сок од аронија е произведен од цели и здрави зрна аронија. Сок од аронија е најздрав сок за вашиот организам, бидејќи содржи витамини Ц, А, Е, Б2, Б6, Б9 и реткиот витамин П. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои.

Органски сок од јаболко

62.00ден212.00ден
Органскиот сок од јаболка е произведен од цели здрави јаболка. Процесот на обработка е целосно цеден и пастеризиран со цел да се задржат сите витамини, минерали и растителни влакна кои ги има во јаболкото. Без додаток на вода , вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои. Да се чува на ладно и суво место.

Органски сок од јаболко и аронија

77.00ден295.00ден
Органски сок од јаболка и аронија е произведен од цели здрави зрна аронија и здрави јаболка. Процесот на обработка е исклучиво цеден и пастеризиран со цел да се задржат сите витамини, минерали и растителни влакна содржани во аронијата и јаболкото. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои.