Се прикажуваат сите 4 резултати

Органски Маџун

220.00ден
Маџун - 100% природен продукт. Без додатоци на шеќер, адитиви и конзерванси. Природен засладувач кој се произведува од гроздов сок. Го заштитува имунолошкиот систем кај децата но и возрасните го штити вашиот црн дроб.

Органски Маџун со аронија

232.00ден
Органско слатко од аронија засладено со маџун. Богато со антиоксиданси, минерали и фолна киселина ги регулира крвта и притисокот а истовремено го штити имунолошкиот систем и штити од хепатит Б.

Органски Маџун со морков

399.00ден
100% органско слатко од морков засладено со маџун. Богато со витамини и минерали кои содржат антиоксиданти. Помага при анемија, болести на срце и крвни садови и заболувања на бубрези.

Органски Маџун со тиква

221.00ден
Органско слатко од тиква засладено со маџун. Богато со каротеноидни антиоксиданти, витамини и минерали. Го намалува ризикот на малигни заболувања, го намалува ризикот на комплетно слепило кај постарите лица но истовремено го заштитува вашиот имунолошки систем.