Се прикажуваат сите 5 резултати

Органски путер од бадем

324.00ден
Органски путер од бадеми. Направен од 100% органски бадеми. Одличен за оние кои бројат калории, без додаден шеќер, соја без конзерванси и без палмино масло, адитиви и вештачки бои.

Органски путер од бадем, мед и цимет

324.00ден
Органски путер од бадем мед и цимет. Направен од 100% органски бадем, мед и цимет. Ја подобрува функцијата на целото тело.

Органски путер од лешник

348.00ден
Органски путер од лешници: Направен од 100% органски лешници.Уникатно неодолив, без додаден шеќер, соја, палмино масло, конзерванси, адитиви без вештачки бои. Производот е сертифициран органски.

Органски путер од лешник со какао

348.00ден
Органски путер од лешник со какао: Направен од 100% органски состојки: лешник, какао, мед, рогач.

Органски путер од лешник, какао и чили

348.00ден
Органски путер од лешник, какао и чили. Направено од 100% органски состојки: лешник, какао, мед, рогач и чили.